SPROWADZAMY PRACOWNIKÓW Z FILIPIN, NEPALU, INDII, PAKISTANU, UZBEKISTANU

SPROWADZAMY PRACOWNIKÓW Z FILIPIN, NEPALU, INDII, PAKISTANU, UZBEKISTANU
Dodaj do ulubionych
Raport
350.00 zł Wygasłe
Tomasz
Opublikowano: Wrzesień 21, 2021

SPROWADZAMY PRACOWNIKÓW Z FILIPIN, NEPALU, INDII, PAKISTANU, UZBEKISTANU

Opublikowano: Wrzesień 21, 2021 | Kategoria: Praca fizyczna | Miasto:: mazowieckie, Poland

Sprowadzamy pracowników z FILIPIN, NEPALU, INDII, BANGLADESZU, UZBEKISTANU, KAZACHSTANU I INNYCH KRAJÓW. Zajmujemy się kompleksowo wszelkimi formalnościami  związanymi ZE SPROWADZENIEM PRACOWNIKÓW I ICH LEGALNYM POBYTEM NA TERENIE POLSKI.. Pracodawca otrzymuje od nas pracownika gotowego do pracy którego przywozimy pod wskazany adres. Dajemy pisemną  gwarancje na pracowników podpisując z pracodawcą umowę
Możemy z rekrutować z w/w państw oso
by  z doświadczeniem, które interesują pracodawcę z różnych branż np. pracowników fizycznych, spawaczy , monterów konstrukcji stalowych , do rozbioru i pakowania mięsa, na magazyny i do każdej innej branży. Pracownicy z w/w państw pracują na dłuższy okres pracy 1-3 lata z możliwością przedłużenia kartą pobytu. Zyskując pracownika na taki czas pracodawca może zaplanować swój  biznes.
Sprowdzamy osoby do prac stałych i sezonowych-kobiety i mężczyzn  wedle wymagań pracodawcy.
Jeżeli pracownik nie odpowiada wymaganiom pracodawcy - pracodawca nie ponosi żanych kosztów.
Współpraca z Nami to duże korzysci : m.in.
stabilizacja zatrudnienia, zmniejszenie kosztów zatrunienia dzięki zmniejszeniu rotacji, zwiększenie przewagi na rynku pracy i wiele innych. Zadzwoń : Zgłoszenia; tel; 576123593 lub 697013664 Zapraszamy- Promocyjne ceny rynkowe.